Pěkné fotky světel na kolo a čelovek

Již před více než rokem jsem zde upozorňoval na pěkné polské stránky s mnoha fotkami světel na kolo. Nedávno provedl Dominik aktualizaci a nyní na stránkách naleznete porovnání následujících světel na kolo: Blackburn Quadrant, CatEye HL-EL410, CatEye HL-EL320, CatEye HL-EL520, CatEye HL-EL530, CatEye HL-EL500G, Sigma Micro W, Sigma Triled, Sigma Illux, Sigma Quadro,
Sigma Cubelight II a další. Vzhledem k tomu, že se jedná o sortiment, který stále převažuje v českých cyklo obchodech, tak se jistě jedná o zajímavé porovnání. Jako zástupce dnešních svítilen se světelným tokem kolem 200lm můžete použít například svítilnu TrustFire TRQ5.

Na stránkách naleznete i fotky některých svítilen po výměně staré LED za novou SSC P4 U bin a případně i fotky doma vyrobených svítilen s několika výkonnými LED Cree XR-E a světelným tokem několik set lumenů.

V neposlední řadě naleznete na stránkách i fotky různých populárních čelovek Petzl, Silva a Black Diamond. Konkrétně se jedná o následující modely: Black Diamond Spot, Black Diamond Icon, Petzl Tikka Plus, Petzl Myobelt XP, Petzl MYO RXP, Petzl Ultra, Silva 478, Silva L1, Silva LX, Silva Alpha, Streamlight Argo HP a další. Za pozornost zvláště stojí nové vysoce výkonné čelovky Petzl Ultra a Silva Alpha.

Komentáře

zajímavý způsob jak to mají

  • zajímavý způsob jak to mají udělané , že se dá porovnat modely libovolně navzájem a nahoře to info o focení
  • nejmíň 1/3 mi přišla zcela nepoužitelná k jízdě , možná tak jít pěšky, nebo na kole jako "obrysovka" aby byl člověk vidět

To světlo s 4x R2 se mi nezdá

To světlo s 4x R2 se mi nezdá zaostřené úplně nejlépe, mohlo by přecejen osvětlit větší plochu, i když nižší intenzitou.

Tenhle zpusob porovnani je

Tenhle zpusob porovnani je zajimavy. Me osobne tam chybi alespon obrazek te svitilny a nejake zakladni udaje. Nebo jsem to nenasel.
Ale opravdu dobre k porovnani :)

jirik by sa mohol inspirovat

tiez si myslim, ze by to mohol skopirovat jirik na svoju stranku ... je to jednoduche ale velmi efektne riesenie porovnavania roznych svetiel ...

No fotky pěkné, ale zbytek je

No fotky pěkné, ale zbytek je pro mne trochu průser, jelikož polština vážně není moje parketa, prozsepana. Co ťukám do dřeva jsou ty fotky, kterak který zázrak svítí na jaký režim, kdo je lepší technik než já (čti, každý, kdo to tu čte) ocení i ty pitvy skrz baterku. Hlavně, jak tak koukám, ze spousty věcí, o kterých jsem uvažoval, se ukázaly bludičky, čili díky za tip. Ještě by tam ale aspoň mohla být nabídka na přeložení aspoň do angličtiny.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Ochrana proti SPAMU, prosím odpovězte na otázku.